با حضور فرماندار ویژه میانه از پروژه گازرسانی به روستای شاهعلی بیگلو با اعتبار 15 میلیارد ریال بهره برداری شد

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۵ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۱۶:۲۶

همزمان ماه مبارک رمضان گازرسانی به روستای شاهعلی بیگلو از توابع بخش کاغذکنان میانه به طول 9 هزارو 315 متر با اعتبار 15 میلیارد ریال افتتاح و 52 خانوار روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در آیین افتتاح گازرسانی به روستای شاهعلی بیگلو گفت:  گازرسانی به روستاها جزو رفاهیات و یکی از خدمات ارتقاء یافته از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران است که به همت بالای مسوولین و همراهی، تعامل و مشارکت مردم حاصل آمده است.

محمدرضا مشایخی سرعت عمل در اجرای گازرسانی به روستاهای شهرستان علی رغم گستردگی روستاها، صعب العبور بودن مسیر بسیاری از روستاها، مسافت زیاد از مرکز شهرستان و کمبود اعتبارات را قابل تقدیر خواند.

وی با تصریح بر اینکه در طی سال جاری تمامی روستاها حتی در انتهای شبکه برای گازرسانی تعیین تکلیف خواهند شد به سبز شدن بخش ترکمانچای و کندوان در گازرسانی اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود که دو بخش کاغذکنان و مرکزی نیز در نزدیکترین زمان ممکن سبز شده و قدم در مسیر ارائه خدمات ارتقاء یافته دیگر بگذاریم.

مشایخی با تصریخ بر اینکه روستاها سنگر تولید هستند تاکید کرد: باید با مشارکت اهالی و روستاییان و ارائه خدمات ارتقاء یافته تر به رونق تولید بیشتر در روستاها کمک کنیم.

وی اجرای طرح گازرسانی به روستای شاهعلی بیگلو از ماه رمضان سال گذشته شروع و افتتاح در رمضان امسال را نشان از سرعت کار و ناشی از زحمات رییس، کارکنان، پیمانکاران و کارگران و همراهی و تعامل مردم و سایر مسوولین اداری شهرستان و بخش عنوان نمود.

فرماندار ویژه میانه در ادامه از پیگیری‌ها و تلاش بخشدار کاغذکنان، همکاران بخش، معتمدین و ریش سفیدان، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا در پیگیری برای اجرای طرح قدردانی ننود.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از اجرای گازرسانی به روستای ولستان به طول 6800 متر برای برخورداری 35 خانوار بازدید و روند اجرای آن را مورد بررسی قرار داد.

این خبر در رسانه های دیگر