حمایت قاطع مسئولین ارشد شهرستان از طرح های مدیریت شهری میانه

شهرداری میانه
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲

حمایت قاطع مسئولین ارشد شهرستان از طرح‌های مدیریت شهری میانه

امام جمعه و فرماندار میانه با اعلام حمایت قاطع از اجرای طرح‌های جدید مدیریت شهری بر عملیاتی شدن این طرح‌ها تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: در مراسم گرامیداشت 9 اردیبهشت روز ملی شوراها حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه ضمن تأکید بر لزوم اجرای طرح‌های کارشناسی و مطالعه شده شهری خواستار تبعیت آحاد مردم و مسئولین از قوانین و مقررات حاکم بر امورات اداری و اجرایی دستگاه‌ها شد.

امام جمعه میانه با اشاره به معضل سد معبر در سطح شهر میانه گفت: شهرداری باید در اجرای عملیات رفع سد معبر بویژه در اطراف بازار و محله سرچشمه با جدیت و قاطعیت عمل کند و بنده هم از این اقدام کاملاً حمایت می‌کنم.

حجت الاسلام محمدی طرح پیاده راه نمودن قسمتی از خیابان امام خمینی (ره) در محدوده بازار را طرحی بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: اجرای این طرح به طور حتم دارای آثار خوب و خیرات و برکات زیاد برای مردم و بازاریان عزیز خواهد شد اما لازم است اهالی منطقه در این باره به طور کامل توجیه شوند و بدانند که این کار در آینده به نفع آن هاست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه نیز اقدامات شهرداری در رفع مشکلات زیربنایی شهر را بسیار مهم و ضروری عنوان و خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های اصلاح معابر و مدیریت ترافیکی، اجرای طرح کمربندی، پل روگذر و تقاطع غیر هم سطح و طرح پیاده راه نمودن خیابان امام خمینی (ره) در محدوده بازار از مهم ترین اقدامات شهرداری است که باید با جدیت هرچه تمام تر پیگیری و عملیاتی شوند.

فرماندار ویژه شهرستان میانه طرح‌های پل روگذر شهید سلیمانی و خیابان کمربندی را در سطح پروژه‌های ملی ارزیابی کرد و افزود: آقای دکتر رحمتی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار در یک جلسه ای به بنده فرمودند که اجرای این دو طرح در این شرایط اقتصادی و وضعیت بحران مالی شهرداری‌ها حقیقتاً کار بزرگی است و ورود به آن‌ها ریسک بالایی دارد و اهتمام شهرداری میانه برای عملیاتی کردن این طرح‌های قابل تحسین است.

رییس شورای ترافیک شهرستان میانه تأکید کرد: طرح پیاده راه نمودن قسمتی از خیابان امام خمینی (ره) که قرار است در محدوده بازار قدیمی میانه اجرا شود طرحی است که به دقت مطالعه شده و تاثیرات بسیار خوبی برای راحتی و آسایش مردم و رونق کسب و کار بازاریان این منطقه خواهد داشت و کسانی که امروز از این طرح انتقاد می‌کنند خواهند دید که با اجرایی شدن پروژه، آن منطقه به یک جاذبه مهم و زیبای شهری تبدیل و بر رونق آن بیش از پیش افزوده خواهد شد.

فرماندار میانه از تأمین اعتبار لازم برای اجرای قسمتی از کمربندی جنوبی واقع در انتهای شهرک ولیعصر (کوی مهدیه) خبر داد و گفت: اعتبار لازم برای اجرای این طرح در قالب اعتبارات ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی وزارت راه و شهرسازی در سال جاری تأمین می‌شود و کمک بزرگی برای شهرداری در پیشرفت اجرای پروژه کمربند ترافیکی شهر خواهد شد و نوید عمران وآبادانی محله مهدیه را می‌دهد.

این خبر در رسانه های دیگر

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱