کسب رتبه اول کشوری توسط معلم اهل ترکمانچای +تصاویر

تبریز(پانا) - سیروس میرزا زاده از شهرترکمانچای آذربایجان شرقی در حیطه ، رتبه اول کشوری جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس را کسب کرد. آیین تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی ...
صدای میانه
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

تبریز(پانا) - سیروس میرزا زاده از شهرترکمانچای آذربایجان شرقی در حیطه، رتبه اول کشوری جشنواره ملی تجربه‌های موفق مدارس را کسب کرد.

آیین تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی تجربه‌های موفق مدارس با حضور وزیر آموزش و پرورش همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در آذربایجان شرقی برگزار شد.

این جشنواره با هدف شناسایی تجربه‌های موفق مدارس و شناسایی ایده‌های خوب و نیروهای موفق و پاسداشت مدیران و مربیان و والدین و ارائه الگوهای روز آمد و کار آمد برگزار شد.

از بین ۲۲۱۵ طرح با ملاکهای ارزیابی مشخص بعد از ۸ ماه بررسی، ۴۵ طرح در ۸ موضوع متفاوت مقام اول تا سوم را کسب کردند و ۵۵ طرح بعدی قابل تقدیر شناخته شدند. هدف جمع آوری تجربه‌های موفق مدارس بود نه تجربیات مدارس موفق.

سیروس میرزا زاده از شهرترکمانچای آذربایجان شرقی در این جشنواره و در حیطه فرآیند آموزش با طرح آموزش تلفیقی در تدریس چند پایه رتبه اول کشوری را کسب کرد. لوح تقدیر از طرف وزیر آموزش و پرورش توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان به وی اعطا شد.

جعفر پاشایی ضمن تبریک و تقدیر از بابت ابتکار آقای سیروس میرزا زاده در ایجاد اولین پژوهشسرای دانش آموزی روستایی در یالقوزآغاج شهرستان ترکمانچای گفت: اقدامات، فعالیتها و تلاشهای جدی شبانه روزی این عزیز بزرگوار بسیار قابل تقدیر است و شاید بدون اغراق می‌توان گفت؛ این اقدام در کشور نمونه ندارد. بخشی از این اقدام در سفر اخیر وزیر آموزش و پرورش در باشگاه فرهنگیان به نمایش در آمد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: این کار، کاری علمی، تجربی، ابتکاری و مهمتر از همه کاری نو و بدیع بود که شما از امکانات خیلی کم وسایلی جمع آوری کرده و به شکل تجربی بیشترین استفاده را کرده و بهترین‌ها را تولید کردید تا به صورت تجربی آموزش بهتری از دروس برای دانش آموزان مخصوصا برای دانش آموزان چند پایه که حتی آزمایشگاه و کارگاه هم ندارند و حتی امکانات اولیه الکترونیکی نیز در این روستا وجود ندارد ارائه دهید که این کار شما قابل تقدیر است.