پیام تسلیت فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

با فرا رسیدن بیست ویکم رمضان، سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع)، دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، با صدور پیامی،سالروز شهادت آن امام همام را به عموم مردم روزه دار شهرستان میانه تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین اسدالله الغالب علی بن ابی طالب و اولادهم معصومین علیهم السلام

شب‌های قدر، اوج معنویت ماه مبارک رمضان و نماد ناب ترین و زلال ترین صحنه عبودیت محض و نیایش انسان در پیشگاه معبود است.

ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و برکت فرصتی به وسعت عالم هستی برای مومنان و همه بندگان خداوند ایجاد نموده تا در این ماه ضیافت الهی بیش از پیش بر تهذیب نفس و بازنگری در اعمال و رفتار خود، بر فضیلت‌ها و داشته‌ها بیفزایند و از کج روی‌ها تبری جویند. اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌ مرد تاریخ، امام علی (ع) زیر باران رحمت «لیله القدر» می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود.

اینک که در شب‌های پر برکت قدر، بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات گسترده الهی نصیب مان شده، سالروز شهادت بزرگ مرد تاریخ بشریت، مولای متقیان، مقتدای حق جویان، امیر مؤمنان(ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان میانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم؛ ضمن آرزوی توفیق درک عظمت بیکران شب‌های قدر، از درگاه خداوند تبارک و تعالی، قبولی طاعات و عبادات، بهره گیری از فیوضات لیالی پربرکت قدر و بهترین تقدیر را برای همگان مسئلت می‌نمایم.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه