آنچه در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران گذشت

با وجود تمام این شرایط شاهد آن هستیم که مسئولان وزارت میراث فرهنگی و گردشگری تاکید بسیار زیادی بر برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران دارند. بی شک برگزاری این نمایشگاه در چنین شرایطی می تواند باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا و همچنین افزایش مبتلایان به ویروس کرونا انگلیسی شود.
قافلان سسی
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

متاسفانه ویروس کرونا دچار جهش‌های مختلفی شده و در حال حاضر ویروس کرونا انگلیسی تبدیل به یک چالش برای تمامی مردم دنیا شده است.

با توجه به ورود این ویروس جهش یافته به کشور لازم است تا مراقبت‌های بسیار زیادی صورت بگیرد، چرا که این ویروس میزان رشد و شیوع بیشتری نسبت به کرونا چینی داشته و همچنین قدرت بیشتری برای از پا درآوردن انسان دارد.

با وجود تمام این شرایط شاهد آن هستیم که مسئولان وزارت میراث فرهنگی و گردشگری تاکید بسیار زیادی بر برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران دارند. بی شک برگزاری این نمایشگاه در چنین شرایطی می‌تواند باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا و همچنین افزایش مبتلایان به ویروس کرونا انگلیسی شود.

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی

اما باید به این نکته توجه داشت که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا بهتر است تا روش‌های دیگری برای برگزاری این نمایشگاه انجام شود. به عنوان مثال می‌توان نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی را به صورت مجازی و اینترنتی برگزار و یا آن را به وقت دیگری موکول کرد. توجه به این نکات باعث می‌شود تا شاهد حل مشکلات مربوط به شیوع ویروس کرونا باشیم.

زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از تاریخ ۵ اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی به صورت کاملاً تخصصی برگزار می‌شود. شعار این نمایشگاه سفرهای ایمن و مسئولانه است. با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور مسئولان این نمایشگاه تاکید کرده اند که آن را به صورت تخصصی و بدون بازدید و حضور عمومی و مردمی برگزار کنند.

رعایت نکات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر یکی از مهم ترین قوانینی است که باید به آن توجه داشت و بی توجهی به این مساله می‌تواند مشکلات مختلفی را برای مردم به وجود بیاورد.

با توجه به نزدیک شدن به روزهای عید، بر اساس گفته مسئولین در صورتی که مردم پروتکل‌های بهداشتی را در اسفند ماه رعایت نکنند، احتمال آن وجود دارد که شهرهای مختلف بسته شده و جلوی برگزاری سفرهای نوروزی گرفته شود.

همان طور که می‌دانید برگزاری تور و سفرهای گردشگری باعث می‌شود تا شاهد چرخش پول در داخل کشور و همچنین رشد اقتصادی باشیم اما متاسفانه ویروس کرونا باعث شده تا تعداد سفرهای گردشگری و توریستی به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. بی شک عید زمان مناسبی است که می‌توان شاهد رشد دوباره و ارتقاء صنعت گردشگری در داخل کشور باشیم اما همان طور که اشاره کردیم باید تمامی این سفر‌ها با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی و نکات ایمنی صورت گیرد.

این خبر در رسانه های دیگر

آخرین خبرها

تزریق اعتبار به راه آهن میانه ـ تبریز

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از مسئولین بهداشت، ايمنی و محیط زیست مجتمع فولاد میانه به مناسبت روز سلامت

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

آخرین خبرهای ورزشی شهرستان میانه

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰