انتصاب رییس جدید منابع طبیعی و آبخیز داری میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴

در حضور مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و معرفت معاون آبخیزداری مدیرکل استان محمد علی برزگر بعنوان رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه منصوب و از زحمات مهریان رییس قبلی با اهدای لوح وهدایایی تجلیل شد.

فرماندار ویژه شهرستان میانه در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهریان رئیس سابق اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان و حضور ایشان در قالب تشکیلات جهاد سازندگی، منابع طبیعی و آبخیزداری و  مدتی در صندوق کارآفرینی امید را اثر گذار خواند و ایشان را فردی صادق، پاکدست، کاردان و صبور عنوان نمود.

محمدرضا مشایخی با اشاره به حساس و مهم بودن جایگاه منابع طبیعی و آبخیزداری که زیر مجموعه سازمان جهاد کشاورزی است برای آقای برزگر در سمت جدید آرزوی توفیق نمود.

وی با اشاره به اینکه تشکیلات منابع طبیعی وسیع و گسترده بوده و نیازمند صیانت از آب و خاک، تثبیت گونه‌های گیاهی است و حفظ منابع طبیعی برای آیندگان اضافه کرد: اجرای طرح‌های این حوزه و تحقق اهداف سازمان نیز از دیگر وظایفی است که امیدواریم با درایت و تدبیر آقای برزگر و همراهی سایر ادارات مرتبط با ایشان شاهد تحقق این امور باشیم.

آخرین خبرها

تزریق اعتبار به راه آهن میانه ـ تبریز

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از مسئولین بهداشت، ايمنی و محیط زیست مجتمع فولاد میانه به مناسبت روز سلامت

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

آخرین خبرهای ورزشی شهرستان میانه

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰