معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه:

راه اندازی عنقریب مرکز شیمی درمانی مهرانه در محل غربالگری سرطان بیمارستان خاتم الانبیاء میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: بر اساس اقدامات و هماهنگی‌های انجام یافته قبلی و کسب مجوز از معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان؛ ایجاد مرکز جامع سرطان تیپ ۲  برای انجمن خیریه مهرانه میانه با پیشنهاد و اعلام آمادگی این انجمن اقدامات خدماتی برای همشهریان جهت جلوگیری از رفت و آمدها و تسهیل امور  مرکز شیمی درمانی آن در اسرع وقت آماده ارائه خدمت خواهد شد.

محمدرضا مشایخی در گفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا طی جلسه برگزار شده در مرکز استان و در دانشگاه علوم پزشکی به تاریخ 11اسفند با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و معاونین مربوطه؛ معاون استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه و مسئولین انجمن خیریه مهرانه مصوب گردید در محل غربالگری سرطان بیمارستان خاتم فضایی جهت ایجاد مرکز شیمی‌درمانی تخصیص و انجمن مهرانه نیز اقدام به تجهیز مرکز نماید.

وی اضافه کرد: فوق تخصص خون و متخصص داخلی و کادر پرستاری آن از طریق دانشگاه علوم پزشکی و نیز داروهای مربوطه نیز از طریق این دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان تامین خواهد شد.

مشایخی در ادامه تجهیز کلینیک تخصصی الزهرا را که عملیات ساختمانی آن به پایان رسیده و تجهیز کامل پایگاه سلامت مرکز بخش کندوان در شهر ترک را که عملیات ساختمانی آن نیز به اتمام رسیده  از جمله مسائل مورد پیگیری و مصوب برای تکمیل این مراکز تا نیمه فروردین ۱۴۰۰ خواند.

وی تامین دستگاههای اندازه گیری گازهای خونی بیمارستانها؛ تامین لوازم جانبی دستگاههای لاپاراسکوپی و مهمتر از همه تعویض دستگاههای مستهلک اکسیژن ساز سانترال بیمارستان خاتم بود که به شهرستان ارسال شده و در چند روز آتی راه اندازی خواهد شد تا با این روند دو بیمارستان خاتم و برکت با دستگاههای جدید و مرکزی به خدمات اکسیژن تراپی می‌پردازند.

مشایخی با اشاره به اقدامات و هماهنگی‌های لازم جهت خرید سی تی اسکن دوم از آذر ماه سال جاری از طریق مجتمع فولاد میانه که در شرف اتمام است گفت: مقرر شد مجور لازم برای اعلام نیاز از سوی دانشگاه علوم پزشکی به مبادی فرادست و شرکت فولاد جهت خرید دستگاه ارسال شود تا در سریع ترین زمان ممکن به شهرستان ارسال و نصب تا از این طریق خدمات لازم از طریق سی تی اسکن دوم انجام گیرد.

آخرین خبرها

تزریق اعتبار به راه آهن میانه ـ تبریز

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از مسئولین بهداشت، ايمنی و محیط زیست مجتمع فولاد میانه به مناسبت روز سلامت

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

آخرین خبرهای ورزشی شهرستان میانه

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰