دوره آموزشی مجازی روزنامه نگاری در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی گفت: نخستین دوره آموزشی مجازی روزنامه نگاری مقدماتی با استقبال فعالان رسانه ای استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه، و به نقل از پرتال اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی :«مرتضی شفیعی» در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به استقبال فعالان رسانه ای استان از نخستین دوره آموزشی مجازی روزنامه نگاری مقدماتی اظهار داشت: این دوره آموزشی با توجه به شرایط خاص کرونایی حاکم بر کشور؛ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی ادامه داد: این دوره در قالب 10 جلسه و در سرفصل‌های اصول خبرنویسی، روش‌های مصاحبه، گزارش‌نویسی، قانون مطبوعات و اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی شرکت کنندگان در آزمون پایان دوره شرکت خواهند کرد و افرادی که بتوانند امتیازات لازم را کسب کنند، ضمن دریافت گواهی‌نامه مربوطه به رسانه‌های مکتوب و مجازی استان جهت فعالیت معرفی خواهند شد.

شفیعی یادآور شد:  نام‌نویسی در دوره برای عموم آزاد بوده و اعضای خانه مطبوعات استان و خبرنگاران شاغل در رسانه‌های دارای مجوز از تخفیف 50 درصدی هزینه شرکت در دوره برخوردار بوده اند، ضمن این‌که کارمندان روابط عمومی نهادهای دولتی و غیردولتی با ارایه معرفی‌نامه معتبر از تخفیف 25 درصدی ثبت نام بهره مند شدند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر و تخصصی را از جمله اهداف این تشکل جامع و فراگیر رسانه ای برشمرد و گفت: دوره‌های مختلف آموزشی با همکاری‌های مختلف ذیربط برای سال آینده طراحی و پیش بینی شده است.

آخرین خبرها

تزریق اعتبار به راه آهن میانه ـ تبریز

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از مسئولین بهداشت، ايمنی و محیط زیست مجتمع فولاد میانه به مناسبت روز سلامت

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

آخرین خبرهای ورزشی شهرستان میانه

صدای میانه
۲۱ فروردین ۱۴۰۰